Hakkımızda

Sinan Avrupa Halı Yıkama olarak, Eskişehir’de uygun fiyatlarla detaylı, hijyenik halı yıkama hizmeti vererek, her zaman çağın gerekliliklerini ve getirdiklerini yakından takip etmekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana sürekli gelişen ve büyüyen ekibimizle Eskişehir halı yıkama fabrikası olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak adına çalışmalar yapmaktayız.

 

Halı yıkamanın yanında koltuk yıkama, stor perde yıkama,  yerinde halı yıkama, cami halısı yıkama hizmetleri veren ekibimiz, tüm işlemleri hijyen standartlarında yaparak sahiplerine ulaştırır. Eskişehir halı yıkama fabrikaları içerisinde otomatik halı yıkama makinelerinde her çeşide özel yıkama yaparak adını güvenle duyuran firmamız, bu kaliteyi uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaktadır.

 

Eskişehir halı yıkama Büyükdere, Bağlar, Odunpazarı, Tepebaşı gibi şehrin tüm noktalarına tamamen ücretsiz araçlarla ulaşıp halıları toplayan Sinan & Avrupa Halı Yıkama,  yıkama ve kurutma süreçlerinden geçen halıları son kontrolden geçirir ve paketleyerek adresinize ulaştırır. Halı yıkama konusunda markalaşma hedefiyle daima kendini geliştiren ekibimiz,  en iyisi olmak için tüm aşamaları titizlikle takip etmektedir.

 

Sinan & Avrupa Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Adres: Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi 8. Cadde /ESKİŞEHİR

Gsm: 0545 240 23 34 | 0507 339 26 10