Hizmetlerimiz

Halı Yıkama

Eskişehir halı yıkama fabrikası olarak Sinan & Avrupa Halı Yıkama, deneyimli kadrosu, otomatik halı yıkama makineleri ve servis araçları ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İnsan sağlığı için hiçbir zararı olmayan, kimyasal içermeyen temizleme ürünleriyle yıkadığımız halılar yine tamamen hijyenik alanlarda yıkanır ve kurutular.

 

Eskişehir halı yıkamalar arasında insan sağlığına en yüksek önem gösteren firmalar arasında yer alan Sinan Avrupa Halı Yıkama,  otomatik yıkama makinelerinde halılarınızı yıkar, kurutma makinelerinden geçirerek kapalı kurutma alanında tamamen kurumasını bekler. Taahhüt edilen sürede adresinize teslim edilen halılar tüm kir ve mikroplarından arınır. Eskişehir’in her noktasından getirilen halıları titizlikle yıkayan ekibimiz, halıların çeşitlerine göre ayırarak zarar görmesinin önüne geçer.

 

Eskişehir halı yıkama yerleri olarak tamamen anti bakteriyel temizleyicilerle hijyen güvencesi veren Sinan & Avrupa Halı Yıkama, halılardaki lekeleri, kirleri ortadan kaldırır. Halı yıkamanın yanında koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama hizmetleri için de Sinan & Avrupa Halı Yıkama’ya güvenebilirsiniz.